TESTUJTE

hračky s námi!

OTESTOVÁN O

dětmi!

OTESTOVÁNO

dětmi!

<< zpět

Panenka unique eyes

100 %

doporučuje

5

4

3

2

1

Módní panenka o velikosti 25 cm, má krásné kouzelné oči, které se na vás vždy dívají. Panenka má také nádherné dlouhé vlásky a opravdu módní obleček a boty. K dostání ve 3 různých assortech.

Koupit v Bambuli Vložit recenzi

Klára

Krásná fashion panenka o velikosti cca 25 cm s hnědýma a velmi dlouhýma vláskama. Panenka je určena pro děti od věku 3+. Její uhrančivý pohled Vás bude sledovat ze všech možných i nemožných úhlů. Oblečení jde panence svléknout a případně měnit s jinými kousky. Panenka má hýbací hlavu, ruce v ramenou, nohy v kyčlích a mírně ohebná kolena. Je stabilní, sama umí i stát. Vlásky se dají česat a kreativně upravovat do různých copů. Panenka je opravdu krásná a naší dceři Klaudii se velmi líbí.  

Lucie

Panenka přišla velmi precizně zabalená. Chvíli trvá, než ji dostanete z krabice. Panenka je na první pohled velmi hezká, hned zaujme krásně velkýma barevnýma očima. Velkou výhodou je, že má dlouhé vlasy, z kterých jde dělat mnoho účesů. Panenka má moderní vkusné oblečení, v barvách, které holčičky mají rády. Ze začátku jsme netušili, že se dá oblečení sundávat. Je potřeba odstranit plastové úchytky. Bylo by dobré, kdyby se dalo k panence oblečení dokoupit. Dcera ocenila ohebná kolena panenky. Panenka dokonce sama stojí. Nevýhodou jsou vysoké kozačky, které jdou špatně zouvat, což se asi zlepší po častějším používání. Jediné mínus vidím v hlavičce, která se více kymácí.   

  • kvalitní zpracování a materiál.
  • moderní vzhled.
  • vlasy panenky jsou husté, dlouhé a nepadají.
  • Naše panenka má dírky v kabátku, nevím zda je to úmyslně nebo vada.