Oceana Girls

Hodnocení:

Datum testování:

Testováno od 18.8. 2022

Popis:

Zažij neuvěřitelné kouzlo s panenkou Oceana Girls. Z mušličky vyroste překrásná mořská víla. Reaguje na teplou vodu. Ponoř její ploutev do teplé vody a ona změní barvu. Máš na výběr 6 různých panenek, zkus je nasbírat všechny. Vhodné pro děti od 3 let.

Recenze od našich odborníků

Zdenka

Měli jsme možnost testovat Oceana girls mořskou panu – jednu z 6 variant. Přišla nám domů mořská panna jménem Marina s růžovou ploutví a světle modrou mušlí. Oceana girls je z kvalitního plastu a dobře zpracovaná. U mušle jsem se, z počátku obávala prasknutí, ale obavy byly zbytečné, po namočení mušle změkla a jde snadno otáčet. Dcera už při otevření byla z Oceana girls nadšená, potěšilo ji jméno a měnící se barva po namočení ocasu panny. Hračka se stala každodenním parťákem při koupaní doma i v bazénu. Jen škoda, že nelze panu sundat z mušle. Za nás prošla hračka všemi testy hraní a lze ji doporučit.

Sylvie

Hezká, roztomilá panenka. Může být buď schovaná v mušli nebo sedět na kameni jako mořská víla.
Když se ploutev panenky ponoří do teplé vody změní její konec barvu. Při ochlazení se konec ploutve opět zabarví. Když se na ocas sáhne teplou rukou, také zahřátím změní barvu. Tato vlastnost se dcerám líbí asi nejvíc, dělají panence na ploutvi otisky.
Panenka má pohyblivé ruky i hlavu, má vlasy, takže může měnit nejen barvu ploutve, ale také účesy.

Petra

Společně s dcerou jsme testovaly hračku OCEANA GIRLS. Hračka je v pěkném obalu, na kterém jsou vyobrazeny všechny sběratelské panenky i spolu s návodem, jak by se měla změnit barva ploutve. Dcera (4 roky) byla okamžitě ohromená, když viděla, že se jedná o mořskou pannu v mušli. Sama si panenku vyndala z obalu, avšak nedařilo se jí ji vymanit z mušle. Jde to poměrně ztěžka a tak jsem ji ze začátku musela pokaždé pomáhat. Teď, zhruba po týdnu testování, ji otočí tak z poloviny. To ale nemění nic na tom, že je z ní dcera nadšená. První dny jsme ji brali všude s sebou na rodinné procházky i hřiště.
První testování s vodou neproběhlo úplně dle mého očekávání. Naše Ondine (jméno jsme vyčetly na obalu) má ploutev světle růžovou a kousíček byl světlounce oranžový. Dcera ji ponořila do vody a nic se nedělo. Až po zapátrání na internetu jsem se dozvěděla, že se má panenka namočit do teplé vody, což nikde na obalu není uvedeno. Poté mě napadlo panenku dát pod proud ledové vody, abychom zjistily, k jaké změně má vůbec dojít. Konec ploutve se jí vybarvil jasně oranžovou barvou. Tuto barvu ocasu jsem tedy čekala, že bude mít celou dobu, co nebude ponořená ve vodě, to však není. Když jsme ji ponořily do vody teplé, konečně jsme viděly to kouzlo, na které jsme čekaly – ploutev zesvětlala.
Dcera je z panenky nadšená, oblíbila si ji. Já jsem nicméně trošku zklamaná z nedostatečných informací ohledně „přeměny“ a také z poměrně těžkého otáčení panenky z mušle. Pro starší dítě to určitě ale nebude problém.

Kateřina

Víla OCEANA GIRL je vhodná pro každou malou holčičku. Zaujme ji již tím, že se víla skrývá v mušli. Hry v bazénu a vlastně v jakémkoliv vodním prostředí jsou s touto vílou velká zábava. Krásným a příjemným bonusem je změna barvy ploutve v teplé vodě. A když dítěti dopřejeme nádobu se studenou a teplou vodou, má o zábavu postaráno na dost dlouho. Rozhodně je to skvělá hračka, se kterou se zabaví jak menší, tak i větší holčičky.